درباره سایان وب

سایان وب ، وبسایت تخصصی طراحی و راه اندازی سایت و بهینه سازی و سئو سایت (فروشگاه های اینترنتی ، سایت های خدماتی ، وبسایت های تخصصی و …) است که به صورت تخصصی و حرفه ای کار خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و تمامی مراحل کار خود را زیر نظر اساتید برجسته حوزه وب ایران انجام میدهد. هدف سایان وب و اعضای آن بهبود وب فارسی و وبسایت های فارسی در ایران و جهان است.

با گذشت زمان و ظهور روز افزون تکنولوژی جدید و نیاز روزمره انسان به آن و همچنین با گسترش مشکلات و بیماری های پیشرفته از جمله کرونا که باعث شده است مردم بیش از پیش رو به دریافت خدمات اینترنتی بیاورند. ازین رو بیشتر کسب و کار های کوچک و بزرگ از خدمات قالی شویی گرفته تا خرید لوازم خانه و همچنین دریافت آموزش های آنلاین در تمامی حوزه های آموزشی به فکر ایجاد بستر اینترنتی برای ارائه خدمات خود کرده اند.

ما در گروه سایان وب افتخار این را داریم که با گذشت بیش از ۶ سال از ارائه خدمات طراحی و سئو سایت برای کسب و کارهای ایرانی توانسته ایم کمک شایانی به آنها کرده باشیم تا علاوه بر ادامه روند فعالیت آنها در شرایط کنونی به بهبود درآمد آنها و گسترش کسب و کار و کارخانجات این شرکت ها کرده باشیم.

ما تمامی خدمات خود را در سایان وب گارانتی مکتوب مینماییم چرا تمامی کارهای طراحی سایت و سئو وبسایت ها را با توجه به جدیدترین دستورات و الگوریتم های گوگل انجام میدهیم و به عملکرد خود ایمان داریم.

درباره سایان وب

مدیران سایان وب

فرهاد صادقی

فرهاد صادقی

مدیر عامل

۳۵ ساله / خلاق و به روز / مهندس نرم افزار / متخصص طراحی سایت

سهراب صادقی

سهراب صادقی

مدیر اجرا

۲۵ ساله / متعهد و پیگیر / متخصص بهینه سازی و سئو سایت

چرا سایان وب ؟

مشاره و بررسی رایگان

اولین قدم برای شروع بهینه سازی سایت بررسی است. تیم سایان وب این امکان را فراهم کرده است که این بررسی را به صورت کاملاً رایگان انجام دهد.

ابزارهای حرفه ای

با توجه به اهمیت پروژه ها متخصصین ما از پنل های حرفه ای ابزار های سئو که با هزینه های بسیار گزافی تهیه شده اند برای انجام پروژه استفاده میکنند. این ابزار ها بسیار ضروری بوده و آمار و اطلاعات بسیار مفیدی برای به دست آوردن بهترین نتیجه به ما میدهند.

متعهد و پیگیر

با توجه انبوه پروژه ها سایان وب تیمی را تشکیل داده است و هر پروژه در اختیار یک متخصص از متخصصین این گروه میباشد لذا برای پروژه شما به صورت تخصصی یک نفر متعهد شده و به صورت اختصاصی مراحل را انجام خواهد داد.

سرعت و دقت

با توجه به اینکه پروسه سئو برای سایت ها متفاوت انجام میشود زمان نتیجه گیری از عملیات سئو نیز برای سایت ها متفاوت است. برای مثال شاید در حوزه ای که کمتر کسی در آن فعالیت میکند ۲ ماه کافی باشد اما برای حوزه های فروشگاهی و خدماتی تا بیش از ۶ ماه زمان نیاز باشد. در سایان ما به دلیل تخصصی بودن کار سئو سعی بر این است که در حداقل زمان با کیفیت حداکثری پروژه ها تحویل داده شوند.

پشتیبانی ۱۲ ساعته آنلاین

پس از اتمام کار سئو در اکثر مواقع مشکلاتی از قبیل افت رتبه ها رخ میدهد که این با توجه به فعالیت رقبا و به وجود آمدن رقبای جدید و فعالیت در آن حوزه کاملاً امری طبیعی میباشد. لذا برای پیشگیری از این موضوع سایان وب پشتیبانی ۱۲ ساعته در طول روز در نظر گرفته است.

قیمت منصفانه و اصولی

با توجه به هزینه های زیاد در حوزه سئو که نیاز به پلن های حرفه ای در ابزار های سئو دارد که با هزینه های دلاری انجام میشوند و ثبت ریپورتاژ آگهی ها و لینک های مفید در سایت های معتبر که هزینه های گزافی دارند در سایان وب پس از تحلیل و بررسی حوزه تمام هزینه ها اعلام میشود.