قبل از هر گونه پیاده سازی عملیات سئو و بهینه سازی باید ابتدا حوزه فعالیت وبسایت مورد نظر و کارهای مورد نیاز برای انجام آنها جهت بهبودی سئو آن از نظیر مقدار محتوای مورد نیاز ، مقدار لینک سازی ، مقدار ریپرتاژ ها ، شبکه های اجتماعی ، بهبودی سورس سایت ، دامنه ، هاست و … آن را مشخص کرد.

سپس باید رقبای فعال در حوزه فعالیت سایت را بررسی کرد تا در رقابت با آنها در نتایج جستجو عقب نمانیم. تمامی مراحل تحلیل و بررسی برای شروع بهینه سازی و سئو سایت های ایرانی را وبسایت سایان وب به صورت رایگان انجام میدهد و زمان تقریبی برای انجام آن ۵ روز کاری میباشد.

سئو داخلی سایت

سئو داخلی

اولین مرحله در شروع سئو سایت ، سئو داخلی آن است چرا که شاید به جرات میتوانیم این را بگوییم که با انجام اصولی و درست سئو داخلی سایت ها ۳۰ تا ۴۰ درصد از کار را انجام داده ایم. منظور از سئو داخلی انجام کارهایی است که به کمک آنها به موتور های جستجو سایت خودمان را معرفی کنیم. به عبارت دیگر به ایندکس شدن صفحات سایتمان و کسب رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو بیانجامد. تعرفه سئو داخلی سایت های ایرانی در سایان وب با دقت بسیار بالایی انجام میشود چرا که ما معتقدیم سئو داخلی یکی از مهمترین قسمت های عملیات بهینه سازی و سئو سایت میباشد.

تعرفه پایه برای انجام سئو داخلی سایت در سایان وب ۹۰۰ هزار تومان است و با توجه به وضعیت سایت مورد نظر و حجم کارهای مورد نیاز برای انجام مبلغ آن کاهش و یا افزایش میابد. بهتر است برای انجام و دانستن دقیق هزینه سئو داخلی سایتتان با ما تماس بگیرید. انجام سئو داخلی هم میتواند یک پروژه اجرایی و هم به عنوان یک گزارش در سایان وب تعریف شود ک هپس از انجام آن یک گزارش کامل از کارهای انجام شده و تاثیر آنها به شما ارائه خواهد شد.

مهترین کارهایی که در سئو داخلی انجام میشوند عبارت اند از:

۱- ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل
۲- بهینه سازی و سئو عنوان ، تعیین کلمات کلیدی و متا تگ صفحات ( meta descriptions و …)
۳- بهینه سازی و سئو هدینگ های صفحات (H1 , H2 و …)
۴- فعال سازی و تصحیح تنظیمات htaccess.
۵- فشرده سازی و ترکیب فایل های جاوا اسکریپت و css
۶- ساخت و بهینه سازی و سئو سایت مپ (sitemap)
۸- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
۷- بررسی html ها و ویرایش کدهای منسوخ شده و غیر نیاز
۹- فعال سازی کش سایت
۱۰- بررسی url ها و تصحیح آنها در صورت نیاز و امکان
۱۱- بررسی وجود محتوای فلش و صفحات iframe
۱۲- بهینه سازی و سئو فایل های css و javascript ها
۱۳- بهینه سازی و سئو تصاویر و alt تصاویر سایت
۱۴- ترکیب و فشرده سازی فایل های css
۱۵- اضافه کردن expires header برای انواع فرمت های سایت
۱۶- فعال سازی lazy load برای تصاویر و فایل های javascript
۱۷- بهینه سازی حجم و تعداد ریکوست های سایت
۱۸- بهینه سازی و سئو لینک سازی داخلی سایت
۱۹- بررسی یو آر ال های ریدایرکت شده در سایت
۲۰- بررسی و فعال سازی keep alive سایت
۲۱- افزایش سرعت سایت
۲۲- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات سایت

هزینه سئو و لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی

سئو خارجی آخرین مرحله از عملیات کامل سئو سایت میباشد که به تنهایی کاربرد زیادی برای وبسایت شما نداشته و مکمل سئو فنی و سئو داخلی میباشد که آنها را تکمیل میکند. هزینه سئو خارجی در سایان وب با توجه به تعداد بک لینکها و کیفیت آنها قیمت گذاری میشود. بخش مهمی از سئو خارجی فعالیت در شبکه های اجتماعی است که هر سئو کار حرفه ای باید آنها را بداند.

هزینه کلی بهینه سازی و سئو کلمات برای وبسایت ها به عوامل و موارد بسیاری وابسته است و همین موضوع برآورد قیمت نهایی برای سئو سایت ها نسبت به یکدیگر را متفاوت کرده است. به طور کلی تعیین قیمت مشخص برای یک کلمه کلیدی بدون تحقیق و بررسی و تحلیل قبل از شروع کار که در سایان وب به صورت رایگان و در ۵ روز انجام میشود یک کار بسیار اشتباهی است و هر شخص و یا گروهی قبل از بررسی و تحلیل رقمی را برای سئو کلمات کلیدی سایتی تعیین کند منطقی نبوده و اشتباه است و حتی احتمالاً آن شخص حتی به مسائل حرفه ای سئو واقف نبوده است.

در حالت کلی عوامل و مواردی که برای قیمت کلی بهینه سازی و سئو کلمات وجود دارند عبارتند از:

۱- شدت و مقدار رقابت در بین کلمات کلیدی
۲- عمر سایت و دامنه مورد نظر
۳- وضعیت و شدت فعالیت رقبای آن حوزه
۴- کیفیت و مقدار محتوای وبسایت
۵- جایگاه سایت در وضعیت فعلی
۶- تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
۷- تضمین ماندگاری رتبه ها بعد از اتمام کار
۸- پشتیبانی و آموزش

اما متاسفانه تجربه نشان داده است که بسیاری از مدیران وبسایت ها و کارفرمایان به دلیل نداشتن شناخت کاخی از مباحث و مراحل عملیات سئو توانایی درک کامل از نحوه قیمت گذاری نیستند و صرفا به یک قیمت کلی از ما میخواهند. اما اینطور نیست ، چرا که فضای سئو و انجام عملیات سئو در فضای وب کاملاً رقابتی بوده و تمام کلمات و در حوزه های متفاوت رقابت های خاص خودشان را دارند که طبعاً این رقابت بسته به درآمد کلمات برای وبسایت گوناگون است. بنابراین هرچه درآمد کلمات بیشتر باشد ، رقابت بیشتر و سختر بوده و هم چنین قیمت سئو آن نیز بیشتر است.

همچنین در این گونه موارد و قیمت گذاری ها سئوکارها فقط رسیدن به صفحه اول نتایج جستجو رو ملاک قرار میدهند و ممکن است دست به هر کاری از جمله روش های ناپایدار و غیر قانونی سئو کلاه سیاه و لینک سازی خارجی غیر اصولی و اسپم برای رسیدن به آن بزنند که حتما با جریمه های سنگین گوگل مواجه خواهد شد و ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به وبسایت مورد نظر وارد کند.

همچنین در یک سئو حرفه ای و پیشرفته که به دست سئوکار حرفه ای انجام میشود تعداد کلمات سئو شده محدود و تعداد مشخصی ندارد چرا که در یک عملیات سئو حرفه ای کلمات به صورت سمتیکال و مرتبط رتبه بدست میاورند و پایدار خواهند ماند این موضوع به رشد طبیعی سایت شما کمک خواهد کرد که این موضوع از دید موتورهای جستجو چون گوگل بسیار خوب است و به برند سازی شما کمک خواهد کرد.

بنابراین اگر شما نیز به دنبال برند سازی و نتایج ماندگار برای سایت خود هستید ما به شما کمک خواهیم کرد تا از خدمات ماهانه ما استفاده کنید.

سئو سایت به صورت ماهانه و استخدامی

در دوره ای از تاریخ زندگی میکنیم که تکنولوژی و سرعت در زندگیمان بسیار تاثیر گذار شده است. در همین راستا بسیاری از صاحبان کسب و کارها که به صورت فیزیکی فعالیت داشته اند مانند فروشگاه ها تمایل به آنلاین کردن خدمات خود شده اند اما با توجه به درآمدی که در فروش حضوری خود دارند قصد صرف هزینه مشخصی را برای راه اندازی وبسایتشان و مسائل سئو آن دارند و هم چنین میخواهند آرام آرام به فروش آنلاین وارد شوند. این روش برای این نوع کسب و کارها بسیار مناسب است.

این نوع دیدگاه برای صاحبان کسب و کارهایی که هم اکنون درآمد خوبی از فروش فیزیکی که دارند بسیار خوب و قابل تقدیر است. چرا که آنها فقط میخواهند به درآمدشان افزوده شده و در سال های آینده از هزینه های فروش فیزیکی خود بکاهند. ما نیز به راحتی با این نوع تفکر که آینده نگری و تفکر پشت آن است را تقدیر میکنیم چرا که هرچه سن سایت ها بیشتر باشد اعتبار آنها نزد گوگل بالاتر میرود.

بنابراین ما برای این قشر از صاحبان کسب و کارهای فیزیکی که میخواهند در آینده درآمدشان را از طریق فروش آنلاین افزایش دهند، سئو در بازه زمانی طولانی مدت را پیشنهاد میدهیم. که باتوجه به بودجه مشخصی که برای این کار تعیین شده است عملیات سئو سایت به صورت ماهانه انجام شود تا در زمان مشخصی با بهترین قیمت به اهداف خود برسند.

از مزیت های این روش برای سئو صرف هزینه مشخص برای نتیجه ای مشخص است که میتوان آنرا مشاهده کرد. در این پروژه ها کارفرما میتواند رشد آرام آرام سایت را لمس کند که پس از به آرامی به درآمد خواهد رسید همچنین اعتماد بیشتری به سئوکار خواهد کرد و ادامه کار به صورت حرفه ای تری انجام خواهد شد. همچنین سنگینی هزینه کل سایت را از روی دوش شما خواهد برداشت به صورتی که بودجه بیشتری را برای انجام کارهایتان در اختیار خواهید داشت.

پرداختن هزینه برای سئو سایت به صورت ماهانه برای سایت هایی که در کلماتی سخت رقابت میکنند و هم چنین سایت هایی که در چند کلمه در رتبه های نخست قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی رتبه های بهتری را کسب کنند بسیار مناسب است چرا که در این روش ما زمان کافی برای بررسی و تحلیل کارهای انجام شده و کارهای در دست اقدام را با دقت بیشتری انجام دهیم. همچنین به علت فعالیت رقبا در این کلمات به تحلیل آنها نیز بپردازیم.

یکی دیگر از مهمترین مزیت های سئو به صورت ماهانه برای کارفرمایان این است که میتوانند تولید محتوای سایتشان را به ما بسپارند. میدانیم که تولید محتوا در سایت ها مهمترین بخش هستند. اما متاسفانه بسیاری از کارفرمایان ومدیران وبسایت ها این مطلب را نادیده گرفته و به سادگی از آن عبور میکنند.در پروژه های سئو که به صورت ماهانه انجام میشوند فرایند تولید محتوا به دست تیم تولید محتوای ما انجام میشود. این کار باعث میشود تا سایت شما به صورت منظم بروزرسانی شده و رتبه های بهتری در نتایج جستجو کسب کند. لازم به ذکر است که باید در نظر داشته باشید که هیچ سئو کاری بدون تولید محتوا نمیتواند سایت شما را سئو و به سر انجام برساند.

طلایی

۶ میلیون

تومان ماهانه

تا ۶۰ کلمه کلیدی
تا ۷۰ صفحهتا ۱۲ صفحه

تا ۱۰۰۰۰ کلمه

تا ۴۰۰۰ کلمهنقره ای 

۴ میلیون

تومان ماهانه


تا ۴۰ کلمه  تا ۴۰ صفحه

تا 6 صفحه

تا ۷۰۰۰ کلمه

تا ۲۰۰۰ کلمه


برنزی

۳ میلیون

تومان ماهانه


تا ۲۰ کلمه کلیدیتا ۲۰ صفحه

تا 3 صفحه

تا ۴۰۰۰ کلمه

تا ۸۰۰ کلمه
ویژگی های

قابل ارائه

بررسی وبسایت

جستجو کلمات کلیدی

افزیش رتبه کلمات کلیدی

آنالیز url 

آنالیز بک لینک ها

آنالیز و یافتن رتبه کلمات کلیدی

آنالیز محتوای تکراری

آنالیز ساختار وب سایت

آنالیز رقبا

سئو داخلی

بررسی یو آر ال ها

تصحیح  یو آر ال ها

بهینه سازی عنوان صفحه

بهینه سازی متا تگ ها

بررسی انتخاب صحیح کلمات کلیدی

بهینه سازی انکر تکست

بهینه سازی متن جایگزین تصویر

ساختن صفحه ۴۰۴ سفارشی

بهینه سازی تگ های هدر

ساخت صفحه جدید (در صورت نیاز)

بهینه سازی تگ کانونیکال

بهینه سازی robots.txt

بهینه سازی و ساخت نقشه سایت

بهینه سازی کد ها

بهینه سازی سرعت سایت

ساخت لینک های داخلی

چک کردن ریدایرکت ها

رفع خطاهای ۴۰۴

سنجش سازگاری وب سایت

چک کردن لینک های نامعتبر

چک کردن حجم صفحه

چک کردن استانداردهای W3C

چک کردن نمایش صحیح وب سایت در مرورگرهای مختلف

سئو خارجی

لینک سازی طبیعی

رپورتاژ آگهی

ساخت بلاگ

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا برای محصولات یا خدمات

بررسی گوگل سرچ کنسول

ثبت وب سایت در گوگل سرچ کنسول

چک کردن خطاهای گزارش شده

ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول

آنالیز بخش Coverage

آنالیز و رفع خطاهای مرتبط با موبایل فرندلی بودن وب سایت

سئو محلی

ثبت وب سایت در نقشه گوگل

امتیاز و کامنت گذاری برای کسب و کار

افزایش رتبه سایت در نتایج محلی

گزارش گیری

آنالیز ترافیک سایت

گزارش تغییرات رتبه سایت

گزارش فعالیت های انجام شده

در نظر داشته باشید که در کنار پکیج های سئو ماهانه سایان وب پشتیبانی در ساعات اداری را نیز انجام میدهد.

میخواهم سایتم را بهینه سازی و سئو کنم

اگر تصمیم دارید که به کسب و کارتان رونق دهید و برند سازی کنید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم