سئو سایت وکالت

شاید شما هم جزو آن دسته از انسان هایی باشید که فکر می کنند تنها با یک وب سایت تعاملی همراه با طراحی زیبا و با کیفیت می توانید تعداد موکلان خود را به حداکثر برسانید و با سرعت موسسه حقوقی خود را گسترش دهید اما هرچقدر هم که هزینه و وقت صرف این کار کنید باز هم نیازمند دیده شدن هستید و این دیده شدن تنها با سئو سایت وکالت و موسسه حقوقی شما امکان پذیر است.

طراحی زیبا سایت موثر و مهم است اما بدون ترافیک بی معنی می شود چرا که نمی تواند موکلی برای سایت حقوقی شما جذب کند.

برای رساندن سایت خود به صفحه اول گوگل باید عمل سئو را روی سایت وکالت خود انجام دهید. شما تنها با یک تلفن ساده می توانید سئو و بهینه سازی سایت خود را به متخصصان ما بسپارید.

شش نکته اساسی در رابطه با سئو سایت وکیل و موسسه حقوقی که کیفیت سایت را ارتقا میدهد.

۱- کلمات کلیدی مناسب و درست انتخاب کنید

اگر می خواهید خیلی زود تاثیر مثبتی در سایت خود ببینید در گام اول باید بهترین کلمه کلیدی را برای سایت موسسه حقوقی خود انتخاب کنید.اطلاحات عامیانه بد نیستند اما برای شروع حتما باید از عبارات بلند تر و جزیی تر استفاده کنید. برای مثال کلمه وکیل در تهران خیلی کلی است در واقع تعداد وکلا در تهران بیش از ۳۰ هزار نفر می باشد پس باید بدانیم که این کلمه کمک کننده نیست و از آن عبور میکنیم و در عوض به عبارات جزیی تر توجه میکنم مثلا کلمه وکیل طلاق کلمه مناسبی است این نوع کلمات شاید سرچ کمتری داشته باشند اما بازدهی بیشتری دارند و در نتیجه بسیار مفیدتر می توانند باشنضد.

۲- سایت های رقیب را بررسی و تحلیل کنید

نکته دومی که باید رعایت کنید آنالیز سایت های رقیب است در واقع زمانی که کلمه کلیدی خود را انتخاب کردید آن را سرچ کنید و ببینید که کدام یک از رقبای شما در آن رتبه خوبی بدست آورده است. در واقع این کار به شما کمک میکند تا ببینید رقبا از چه ترفند هایی استفاده کردند و با اینروش می توانید از نقاط قوت آن ها الگوبرداری و از نقاط ضعف آن تجربه کسب کنید.

۳- سایت وکالت خود را برای موبایل بهینه سازی کنید

تعداد افرادی که با استفاده از تلفن همراه در گوگل سرچ میکنند خیلی بیشتر از کاربرانی است که از رایانه استفاده میکنند و این آمار روز به روز در حال افزایش است پس مسلم است که باید تمرکز خودتان روی اکثریت یعنی بهینه سازی برای دستگاه های تلفن همراه بگذارید. معمولا سایتی که در موبایل از کیفیت بالایی برخوردار نباشد در لیست جستجو ها هم جایگاه خوبی نخواهد داشت در نتیجه برای اینکه بتوانید جایگاه خودتان را بدست آورید باید به نسخه موبایلی سایت خودتان اهمیت دهید برای مثال سعی کنید سایت موسسه حقوقی شما در موبایل به صورت سریع و صحیح بارگذاری شود همچنین اگر تمام نکات سئو سایت را رعایت کنید اما از سئو موبایلی سایت وکالت و موسسه حقوقی خودتان غافل شوید سئو سایت شما بی نتیجه خواهد بود.

۴- کلمات کلیدی صفحه اول سایت را سئو کنید

هماهنگی میان صفحه اول سایت و کلمات کلیدی در بعضی ازمواقع حتی ازانتخاب کلمه کلیدی هم مهمتر است همچنین در تعداد دفعات تکرار کلمات کلیدی در متن صفحه و عنوان آن باید بسیار دقت کنید. حتما توجه داشته باشید این کافی بودن به معنای زیاد و متعدد بودن آن نیست. در انتهای این نکته باید به تصاویر سایت و متا تگ توضیحات و تگ اچ وان اشاره کنم که هرگز نباید اهمیت آن را فراموش کنیم و باید توجه کنیم که سئو و بهینه سازی آن درست انجام می شود.

۵- بر اساس کلمات کلیدی دیگر پست هایی منتشر کنید

سعی کنید روی هر یک از کلمات کلیدی خود تمرکز کافی داشته باشید هر چه مطالب بیشتر و مفید تری در رابطه با کلمه ای نوشته باشید رتبه های سایت شما در آن کلمه بالاتر خواهد رفت چرا که گوگل سایت شما را از نظر میزان اطلاعات کاربردی وکلمات کلیدی م سنجد و امتیاز می دهد.بهترین راه برای گسترش مطالب در رابطه با کلمه های کلیدی مختلف ایجاد بلاگ می باشد.

گوکل با محاسبه تعداد تکرار های کلمه کلیدی سایت موسسه حقوقی شما امتیاز بهتری به مطالب شما می دهد.استاندارد تعداد تکرار کلمات به شرح زیر است:

• به ازای هر ۵۰۰ کلمه ۳ تا ۵ تکرار
• به ازای هر ۱۰۰۰ کلمه ۵ تا ۱۰ تکرار
• به ازای هر ۱۵۰۰ کلمه ۱۰ تا ۱۵ تکرار
• به ازای هر ۲۰۰۰ کلمه ۱۵ تا ۲۰ تکرار

۶- استراتژی داشته باشید تا در سئو سایت وکالت و موسسه حقوقیتان موفق باشید

اگربه دنبال شرایطی تضمین شده برای ارتقاع کسب وکار خود هتسید از همین امروز برای انجام سئو سایت خود اقدام نمایید. شما می توانید با بخش ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و با همکاری با تیم ما به صورت کسب و کار به روز خود را گسترش دهید و درآمد خود را به در محیط وب افزایش دهید.

مشاوره سئو

جهت دریافت مشاوره و یا خدمات سئو فرم زیر رو تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.