سئو سایت دکوراسیون داخلی

تعداد افرادی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند بسیار زیاد است و همه این تعداد به طور جدی تلاش می کنند تا به رتیه های بالایی در گوگل دست یابند و این یکی از دلایل دشواری سئو سایت های دکوراسیون داخلی است و این دشواری باعث شده است تا سئو در این زمینه برای وبمسترها و تیم های خدمات سئو تبدیل به یک چالش جدی شود.

درست است که اغلب کسانی که در حیطه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنند زمان کمتری برای بازاریابی آنلاین دارند اما سئو سایت برای آن ها امری مهم است که به وسیله آن می توانند در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند واین حضور قطعا می تواند کسب و کار آن ها را گسترش دهد. سایان وب با تجربیاتی که در زمینه سئو سایت های دکوراسیون داخلی کسب کرده است از تمام این دشواری ها عبور کرده است و می تواند این ضمانت را به شما بدهد که سایت شما در گوگل بهترین جایگاه خود را کسب خواهد کرد. تنها کافی است برای سئو سایت خود با سایان وب تماس بگیرید.

با اینکه امروزه کسب و کارهای اینترنتی در بین مردم رواج پیدا کرده است اما با این حال باز هم عده ای زیاد از صاحبان کسب و کارها از وارد شدن به آن امتناع می کنند این خودداری در واقع می تواند از روی ترس یا نداشتن آگاهی کافی در رابطه با کسب و کارهای مجازی باشد اما در واقع این نوع درآمد زایی نسبت به سایر شغل ها ریسک پایین تری دارد فقط شما به آموزش درست نیاز دارید اما اگر در میان مشغله هایی که دارید وقتی برای یادگیری باقی نمی ماند بهترین کار استخدام یک وبمستر با تجربه است تا بتوانید تخصص خود را به دیگران نشان دهید و درآمد و کسب و کار خود را گسترش دهید.

کاری که یک وبمستر میکند به کار یک طراح داخلی بسیار شباهت دارد. اگر یک سئوکار وظایف خود را که شامل چیدمان درست اجزای سایت و بهینه سازی آن ها را به درستی انجام ندهد ممکن است کاربر فضای سایت را نپسندد و این موضوع باعث بازخورد منفی برای سایت می شود پس باید تمام اجزای یک سایت به صورت دقیق و درست بهینه سازی شود.

تیم تحریریه سایان وب ۱۰ نکته مهم در رابطه با سئو سایت دکوراسیون داخلی را برای شما آماده کرده است این نکات عبارتند از:

فعالیت سایت دکوراسیون داخلی خود را با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شروع کنید

شما باید سعی در انتخاب بهترین کلمه کلیدی داشته باشید. کلمه کلیدی باید با دقت انتخاب شود چرا که بخش عظمی از سرنوشت سایت به کلمات کلیدی بستگی دارد. کلمه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی از بحث برانگیزترین کلمات کلیدی در این زمینه هستند که با توجه به منطقه جغرافیایی میزان جستجوی آنها متفاوت است البته شایان ذکر است که به طور کلی کلمه دکوراسیون داخلی ۷۵ درصد بیشتر از طراحی داخلی سرچ میشود. در کنار تمام این توضیحات شما باید در ابتدای طراحی سایت دکوراسیون داخلی تان برای انتخاب درست کلمه کلیدی از جستجوی گوگل و گوگل ترندز کمک بگیرید.

برای اینکه افرادی که به دنبال طراحان داخلی هستند بیشتر با شما آشنا شوند در صفحه اول سایت تان جزییاتی مانند تخصص تان و نوع دکوراسیون داخلی که انجام می دهید را یادداشت کنید.

اطلاعات گروه و شرکت را در صفحه اول و برگه تماس با ما بگذارید کنید

برای اینکه موتورهای جستجو هویت شما را سریع تر تایید کنند می توانید شماره تماس و صفحات اجتماعی خود را درکنار آدرس تان را در صفحه ای با عنوان تماس با ما در سایت تان درج کنید همچنین می توانید این اطلاعات را در صفحه اول سایت نیز قرار دهید در واقع این کار باعث می شود تا گوگل شما را سریع تر در دیتابیس خود قرار دهد.

طراحانی در این میان هستند که در صفحه اول سایت ازانیمیشن های سنگین استفاده می کنند در حالی که این تصاویر برای موتور های جستجو قابل درک نیست و تاثیری ندارد در واقع این دسته از تصاویر در کنار نوشته هایی می تواند برای کابران جالب باشد و تاثیر بیشتری برای آن ها داشته باشد.

نام سایت دکوراسیون داخلی شرکت را در دایرکتوری های مرتبط ثبت کنید

ثبت کردن سایت هایی که به تازگی کار خود را به طور جدی شروع کرده اند در دایرکتوری های آنلاین ضروری است در واقع سایت های تازه کار به تنهایی نمی توانند بازخورد کافی را از انتشار مطالب داشته باشند و می توانند با این روش اسم خود را در لیست های دایرکتوری سایت های بزرگتر جای دهند و بازدید های محلی خود را افزایش دهند. البته شما باید مراقب اطلاعات خود در دایرکتوری ها باشید و مطمئن باشید که اطلاعات سایت شما به درستی وارد شده است.

اگر عبارت دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی را در شهر یا استان خود سرچ کنید متوجه وجود سایت هایی می شوید که به صورت اختصاصی سایت های طراحی داخلی را معرفی می کنند حضور شما در این لیست ها می تواند تاثیر خوبی بر سئو سایت شما و دریافت ترافیک داشته باشد.

عکس های خود را در شبکه های اجتماعی ، اینستاگرام، توئیتر ، پینترست و… به اشتراک بگذارید

طراحی ها و فعالیت های اخیر خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، کاربران اغلب برای بدست آوردن ایده های جدید یا انتخاب طرحی مناسب برای منزل یا محل کارشان صفحه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را دنبال می کنند، ممکن است در صورت رضایت پست های منتشر شده شما را نیز با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین می توانید در کنار این پست ها لینک سایت یا مطالب دیگر را به اشتراک بگدارید تمام این فعالیت ها توسط گوگل بررسی می شود و برای سایت طراحی داخلی شما موثر است.

اگر تنها قرار است در یک شبکه اجتماعی فعالیت کنید بهتر است اینستاگرام را انتخاب کنید چرا که این شبکه اجتماعی بیشترین مخاطب را در ایران دارد. سعی کنید در کنار هر پست لینکی از سایت خود را قرار دهید تا کاربران همیشه به شما دسترسی داشته باشند. فعالیت مرتب و با استفاده از استراتژی مناسب موجب افزایش ورودی سایت شما خواهد شد که در کسب جایگاه مناسب در گوگل بسیار مفید است.

عکس های سایت را قابل نمایش برای ربات های گوگل کنید

در بعضی از مواقع طراحان سایت های دکوراسیون داخلی برای جلوگیری از پخش عکس های سایت شان اجازه دسترسی افراد ناشناس به عکس های سایت را نمی دهند در حالی که این روش باعث جلوگیری از نمایش عکس ها به موتور جستجو می شود و باعث ایجاد تاثیرات منفی بر سایت شما می شود.

برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است در قسمت پایینی سایت به قوانین و حقوق کپی رایت سایت اشاره کنید و لوگوی سایت تان را در تمامی عکس ها قرار دهید. نمایش عکس های سایت به ربات های گوگل تاثیرات مثبتی از قبیل نمایش بیشتر عکس های در سرچ می شود.

برای سایت وبلاگ بسازید

همانطور که در سایر مقالات اشاره کردیم داشتن وبلاگ برای سایت یکی از مهمترین نکات است. مطالبی که در وبلاگ منتشر می کنید می تواند شامل اطلاعاتی در راطبه با فعالیت های شما، انواع دکوراسیون داخلی، طراحی های خاص دکوراسیون داخلی در سراسر جهان و… باشد. این کار وقت کمی از شما را میگیرد اما بازخورد خوبی در گرفتن ترافیک و سئو سایت شما خواهد داشت همچنین می توانید با برنامه ریزی پست هایی را که نوشته اید با یک فاصله معین زمانی در بلاگ منتشر کنید.

از تگ author در سایت خود استفاده کنید

در بعضی از مواقع ممکن است فردی به واسطه نام خود در فضای اینترنت مشهور باشد همچنین طراحان داخلی زیادی وجود دارد که افراد نام آن طراح و یا نام شرکتی که وظیفه طراحی داخلی را برعهده دارد می شناسند در این شرایط استفاده از این تگ بسیار ضروری است که در زمان مناسب می تواند بازدید زیادی برای سایت داشته باشد و در سئو سایت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد.

به انجمن های تخصصی در زمینه دکوراسیون داخلی بپیوندید

گواهینامه های متعددی وجود دارد که ابلاغ آن ها در سایت تان تاثیرات خوبی دارد یکی از این گواهینامه ها، گواهینامه سایان ها و کانون های تخصصی است که شما می توانید در آنها عضو شوید همچنین می توانید لینک سایت خود را در آنجا قرار دهید.

کاربرانتان را به نوشتن نقدهای مثبت از طرح های خود تشویق کنید

هیچ وقت سعی نکنید با دادن پول به کسی نقد های مثبت بدست آورید در عوض سعی کنید زمانی که پروژه ای را تحویل می دهید و با چهره راضی کارفرما مواجه می شوید او را تشویق به ثبت کامنت برای سایت تان کنید.

البته درست است که این نظرها تاثیر مستقیمی بر روی سئو سایت شما ندارد اما باعث اعتماد بیشتر افرادی که به تازگی با سایت شما آشنا شده اند می شود و کاربران را ترغیب می کند تا در لیست گزینه ها برروی سایت شما کلیک کند و موجب افزایش ورودی های شما خواهد شد.

ویدئوهایی از پروژه های تکمیل شده خود در اینترنت به اشتراک بگذارید

ویدئوها همیشه تاثیر خوبی بر روی کسب و کارهایی نظیر طراحی داخلی دارد چرا که این سبک از فعالیت ها به صورت بصری قضاوت میشوند و افراد با دیدن پروژه های تکمیل شده می توانند بهترین طراح را انتخاب کنند همچنین ویدئو باعث جذب کاربران جدید برای سایت شما می شود. به طور کلی نمایش ویدئو از عکس در تمامی جوانب تاثیر بیشتری خواهد داشت.

شما می توانید برای به اشتراک گذاشتن ویدئو هایتان در شبکه اجتماعی، علاوه بر اینستاگرام از آپارات و یوتیوب استفاده کنید. سعی کنید ویدئو های کوتاه با زوایای مختلف و به صورت سه بعدی تهیه فرمایید همچنین می توانید در طول زمان فیلمبرداری توضیحات کافی را برای کاربران بازگو کنید.

جمع بندی

سئو سایت های طراحی داخلی علاوه بر دانش و تسلطی که در این زمینه نیاز است ، نیازمند تجربیات قبلی است که فرد متخصص باید بداند در چه شرایطی چه واکنشی نشان دهد تا از قرار گرفتن سایت در شرایط بحرانی جلوگیری کند پس پیشنهاد ما به شما این است حتی اگر تمام تکنیک های سئو را آموزش دیده اید برای بار اول سئو سایت طرحی داخلی تجربه خوبی نخواهد بود چرا که سئو در این زمینه بسیار حساس است و بهتر است از یک متخصص با تجربه استفاده کنید پس همین حالا برای مشاوره رایگان و یا سفارش سئو سایت دکوراسیون داخلی با  سایان وب تماس بگیرید.

مشاوره سئو

جهت دریافت مشاوره و یا خدمات سئو فرم زیر رو تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.