سئو سایت املاک

همه ما می دانیم که محتوای موقتی در سایت های خرید و فروش املاک بزرگترین تفاوت این دسته سایت ها با سایر سایت ها است. ایجاد و حذف صفحات مختلف متناسب با آگهی های جدید و فروخته شده به صورت مکرر بخشی از این تفاوت را تشکیل می دهد.علاوه بر مهارت ویژه ای که در سئو سایت املاک نیاز است برای ارتقاع کیفیت سایت املاک خود شما باید در کنار محتوای موقتی به محتوای ثابت هم فکر کنید.

اگر در زمینه سایت های املاک یک آنالیز ساده از تعداد رقبا و نام ها وفعالیت های آنها داشته باشیم متوجه دشوار بودن مسیر سئو سایت های املاک می شوید به همین علت اکثر شما به فکر استخدام یک وبمستر دائمی خواهید افتاد شاید عده ای هم متوجه حساسیت این ماجرا نباشند و با سهل انگاری از آن عبور کنند که متاسفانه با از دست دادن جایگاه خود در گوگل مواجه خواهند شد پس بهترین کار در این شرایط این است که مسئولیت سئو سایت خود را به متخصصین تیم مامحول کنید.

دراین بخش از مقاله کلیدی ترین نکات در رابطه با سئو سایت املاک را به شما توضیح خواهم داد.

اطلاعات اولیه در سایت املاک

مواردی وجود دارد که به دلیل وجود مناطق مختلف جغرافیایی و نوع ملک رعایت آن ها ضروری است این موارد عبارتند از:

اطلاعات و معرفی تیم شما

برای جلب توجه و کسب اعتماد از جانب مشتریان شما می توانید از در رابطه با سوابق خود اطلاعاتی را در سایت قرار دهید همچنین در ادامه به نوشتن متنی درباره علایق خود به صنف معاملات املاک و تهیه تصاویری از تیم فروش خود بپردازید.

تلفن های تماس و آدرس شما

دو فاکتور بسیار مهم دیگری که در رابطه با سایت املاک وجود دارد تلفن تماس و آدرس شماست که در اعتماد مشتری به شما تاثیر چشمگیری دارد.پس در ابتدا تلفن خود را در قسمت بالایی سایت قرار دهید و همچنین در قسمت تماس با ما آدرس خود را یاداشت نمایید و بر روی نقشه هم نمایش دهید البته می توانید موارد دیگری مانند ایمیل و فکس و … را هم در این بخش ذکر کنید.

فایل های اختصاصی املاک

پارامتر دیگری که در سئو سایت املاک تاثیرات مثبتی دارد استفاده از فایل هایی مستقل است که متعلق به وبسایت شماست. در واقع بسیاری از سایت های جدید از فایل های سایت های بزرگتر استفاده میکنند اما این عمل هیچ تاثیری در سئو سایت ندارد حتی در مواردی می تواند تثیرات منفی بدون بازگشتی برای سایت شما به وجود بیاورد.

شهر و منطقه

شما اگر هدف گذاری درستی در رابطه با منطقه جغرافیایی داشته باشد حتی با انتخاب محله های کوچک می توانید به موفقیت های بزرگی برسید. کلمات کلیدی در رابطه با محله های مختلف انتخاب کنید و سعی کنید همیشه معایب و مزایای آن محله را به صورت کامل و ساده در کنار فایل ها شرح دهید این روش نیز باعث جلب اعتماد و رضایت مشتریان نسبت به شما می شود.

محتوای همیشه متغییر سایت های املاک

ایجاد فایل های جدید و حذف کردن آن ها نکته ای مشترک میان تمام سایت های خرید و فروش املاک است و زمانی که آگهی را در سایت خودتان قرار می دهید در صفحه جست و جوی گوگل ظاهر می شود و قطعا بازدید خواهد داشت پس در نتیجه باعث افزایش رتبه سایت می شود پس در این شرایط از حذف آن حتی در زمان فروخته شدن آن فایل خودداری نمایید.

شما می توانید فایل فروخته شده را به مدت ۹۰ روز در حالت ناموجود و یا فروخته شده قرار دهید که این کار باعث می شود تا مشتریان متوجه فعال بودن سایت شما شوند البته بعد از این مدت هم می توانید فایلی مشابه از نظر جغرافیایی یا مساحت به عنوان فایل پیشنهادی جایگزین کنید. البته روش دیگر به نام ریدایرکت ۳۰۱ هموجود دارد اما باید توجه داشته باشید که فایل جدیدی که فایل قبلی را بر روی آن ریدایرکت میکنید عین همان فایل قبلی باشد یا حتی الامکان به آن تشابه داشته باشد در غیر این صورت این روش توضیه نمی شود.البته ریدایرکت قابلیت بازگشت نیز دارد یعنی اگر فایلی دوباره به چرخه فروش بازگشت این امکان بعد از ۶ ماه برای شما فراهم است که ریدایرکت را بردارید و آن فایل را دوباره برای فروش در سایت خود قرار دهید.

ثبت سایت املاک در سایت های خرید و فروش ملک و مستقلات

ثیت سایت شما در سایت های بزرگتر که بازدید و مشتری بیشتری نسبت به شما دارند می تواند هم در سئو سایت شما موثر باشد و هم مشتری های سایت خریدو فروش املاک شما را نیز افزایش می دهد. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا به عنوان نماینده فروش آن سایت بزرگ مشتری های خود را جذب کنید.

داشتن وبلاگ برای سایت خرید و فروش ملک

همانطور که قلا نیز اشاره کرده بودیم وبلاگ ها علاوه بر دریافت ترافیک از گوگل می تواند دامنه شما را نیز قدرتمند تر کند. شما در بلاگ سایت خرید و فروش ملک تان میتوانید از مطالبی مانند نوسانات قیمت ملک در مناطق مختلف، شرایط و امکانات محله شما و مقایسه آن با سایر محله های حومه، خانه های خاص و منحصر به فرد در شهر یا محله شما و … استفاده کنید.

جمع بندی

شاید این تصور را داشته باشید که با وجود سایت های قدرتمندی مانند شیپور یا دیوار ایجاد سایت خرید و فروش ملک ریسک بزرگی باشد اما همه می دانیم که بازار ملک بسیار بزرگتر از ریسکی است که قرار است بپذیرید پس اگر در حوزه خرید و فروش املاک فعالیت میکنید هر چه زود تر سایت خود را طراحی کنید و مطمئن باشید که با تجربه ای که شما در حوزه املاک و مهارتی که همکاران ما در مبحث سئو دارند ایجاد یک سایت خرید و فروش املاک یک کسب و کار تضمین شده با بازدهی بالا خواهد بود.

پس بدون اینکه از اگهی کردن در سایت هایی مثل دیوار غافل شوید با همکاران ما تماس گرفته و طراحی و سئو سایت خود را از امروز آغاز کنید.

مشاوره سئو

جهت دریافت مشاوره و یا خدمات سئو فرم زیر رو تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.